Servis ve Teknik Destek

Fotokopi ve Dijital Baskı Makineleri Tamiri Garantili Teknik Servis Hizmeti ve Bakımı

Beta Büro Makineleri olarak tüm fotokopi cihazlarının tamir ve bakım hizmetini sunan firmamız uzun yıllardır deneyimli personeli ile kullanıcı firmalara destek vermektedir. Makine tamir işlemlerini Uzman Teknik Personelimiz tarafında yapılmaktadır. Servisimize gelen cihazların ücretiz arıza tespiti yapılarak kullanıcı / firmaya teklif usulu sunularak onay alınır ve tamir ve bakım işlemleri gerçekleştirilir.

Teknik servisimizde Kobi ve Kurumlarda kullanılan fotokopi cihazları için yerinde bakım ve onarım işlemleri için firmamızla telefonla irtibata geçerek konusunda tecrübeli ekip arkadaşlarımız ile sizlere hizmet sunmaktayız.


Kurumsal Firmaların yoğun olarak kullandığı Fotokopi cihazlarında kurumsal bakım anlaşması yapılarak düzenli olarak bakım işlemlerini yapılmaktadır. Düzenli bakımı yapılan cihazların sürekli çalışır durumda olması kurumsal firmaların iş ve zaman kaybını önlemesine yardımcı olur.

Beta Büro Makineleri Olarak Fotokopi Cihazlarının Tamir ve Bakımında Kullanılan yedek parçalara 6 Ay işçilik ve parça GARANTİSİ veriyoruz. Müşterilerimize yerinde teknik servis hizmeti ile Trakya bölgesindeki tüm il ve  ilçelere hizmet vermekteyiz.

Fotokopi Makinelerinin Orijinal ve Muadil Toner Satışı ve Dolum İşlemlerini Servisimizde Yaptırabilirsiniz. Toner alım işlemlerinde adetli ve kurumsal kullanıcılar için özel indirimlerden yararlanabilirsiniz.
Size Nasıl
Yardımcı Olabiliriz ?

Ücretsiz Keşif, projelendirme ve ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz...

0282 654 08 09

En Çok Tercih Edilen Ürünlerimiz

Fotokopi kiralama sektöreünde öncü firmalar arasında yer alan Beta Büro Makineleri müşterilerine en uygun fiyat ve üstün hizmet politikası uygulamaktadır.