Sayfa Başı Yazıcı Kiralama Avantajları

Sayfa Başı Yazıcı Kiralama Avantajları

Çok fonksiyonlu, en iyi A3 kiralık fotokopileri sizlerin ihtiyaçları doğrultusunda temin ederek sadece kopya başı tutarı ödeyerek sahip olabilirisiniz. Renkli A3 yazıcılarda bilindiği gibi toner maliyetleri oldukça yüksektir. Kopya başı yazıcı kiralama anlaşması ile toner, sarf malzeme ve teknik servis ücreti gibi yüksek maliyetler ödemeden istediğiniz yazıcıyı ofisinizde sahip olun.

Kiralık A4 renkli yazıcılar gibi hızlı ve ergonomik modelleri sizler için sıfır ambalajında yerinde kurulum sağlayarak; sadece çıktı ücretini ödeyin ve hiçbir sorun ile siz uğraşmayın. Tüm sabit giderleri bize devrederek yazıcının kağıt hariç tüm masraflarından kurtulun.

Yazıcıları satın alarak ay sonu oluşan sürpriz maliyetler artık kiralama yöntemi ile son buluyor. Sizde istediğiniz yazıcı modelini kiralayarak ofisinizde bulunan tüm doküman teknolojilerini yenileyin. Kiralama hakkındaki detaylı bilgiye buradan ulaşabilirisiniz.
Size Nasıl
Yardımcı Olabiliriz ?

Ücretsiz Keşif, projelendirme ve ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz...

0282 654 08 09

En Çok Tercih Edilen Ürünlerimiz

Fotokopi kiralama sektöreünde öncü firmalar arasında yer alan Beta Büro Makineleri müşterilerine en uygun fiyat ve üstün hizmet politikası uygulamaktadır.