Periyodik Bakım

Bakım anlaşmalarının amacı arızaların giderilmesi değil, sistemin durmaksızın çalışmasını sağlayarak, olası işgücü kaybını önlemektir.

Kurumsal Bakım Hizmetleri ve kapsama alanları
Ticari işletmeler için, Fotokopi Makinesi, Yazıcı  ve yan ürünlerinden kaynaklanan en ufak bir sorun hem iş kaybına hem de kurumun ticari olarak zarar görmesine sebep olmaktadır. Bakım anlaşmalarının amacı arızaların giderilmesi değil, sistemin durmaksızın çalışmasını sağlayarak, olası işgücü kaybını önlemektir.

Kurumsal Bakım Anlaşması Nedir?
Kurum ile yapılan anlaşma kapsamına göre belirli periyotlar içinde sunulan bakım ve onarım hizmetlerinin tamamına verilen genel isimdir. Anlaşma çerçevesinde; Fotokopi   yazıcı, faks, cihazları bakım ve onarımı,Aynı zamanda periyodik bakımlar dışında oluşabilecek anlık donanımsal veya mekanik sorunlar için en kısa sürede müdahale ve çözüm hizmetlerini kapsar.

Kimler Kurumsal Bakım Anlaşması Yaptırmalıdır?
İşletmesinde bulunan cihazlarda sorun meydana geldiğinde, acil çözüm gereken, tüm işletmeler Kurumsal Bakım Anlaşması yaptırabilirler.

Kurumsal Bakım Anlaşması Ne Tür Hizmetleri Kapsar?
Kurumsal Bakım anlaşması süresince yerinde servis desteği, ayda bir kez periyodik koruyucu bakım, Toner takibi, arızalı cihazın müşteri yerinde onarılamadığı durumlarda Mitatek Büro Makinaları merkezde onarım işleminin yapılması v.b hizmetleri kapsamaktadır.


Kurumsal Bakım Anlaşmasının Maliyeti Nedir?
Kurumsal Bakım Anlaşması maliyeti Fotokopi makinası ,Yazıcı , bilgisayar, laptop, durumu, kullanım amaçları ve parkurunuzun büyüklüğüne göre değişmektedir. Fiyatlandırma sistem analizi yapıldıktan sonra teklif olarak müşteriye sunulmaktadır.

Kurumsal Bakım Anlaşması Yaptırmanın Avantajı Nedir?
Kurumsal Bakım Anlaşmalı müşterilerimiz öncelikli müşterilerimizdir. Ay içerisinde oluşabilecek ekstra servis ihtiyaçlarında ek hiçbir ücret ödemezler. Telefon, uzak masaüstü bağlantısı veya yerinde servis hizmetlerimizden, sorunu en hızlı çözebilecek olan yöntem belirlenerek acil müdahale edilir ve sorun mümkün olan en kısa sürede giderilmeye çalışılır. Anlaşmalı müşterilerimize cihazları bozulduğunda geçici cihaz temin edilerek iş kaybına uğramamaları sağlanır. Teknolojik gelişmelerden anında haberdar olurlar, ek hiçbir ücret ödemezler, Fotokopi yazıcı ürünlerini aldıklarında çok özel ödeme koşulları ve iskontolar sağlanır.
Size Nasıl
Yardımcı Olabiliriz ?

Ücretsiz Keşif, projelendirme ve ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz...

0282 654 08 09

En Çok Tercih Edilen Ürünlerimiz

Fotokopi kiralama sektöreünde öncü firmalar arasında yer alan Beta Büro Makineleri müşterilerine en uygun fiyat ve üstün hizmet politikası uygulamaktadır.