Kartlı Yazıcı Sistemi

Kartlı Yazıcı Sistemi

Kartlı geçiş sistemi hizmetimizde kullanılmakta olan kartlı cihazların dört farklı modeli bulunmaktadır. Bunlar; standalone kartlı geçiş sistemi, online kartlı geçiş sistemi, offline kartlı geçiş sistemi ve panelli kartlı geçiş sistemidir. Bu sistemlerin tamamı ile kapılara tetik verilebilmektedir. Kapılara tetik vermek için kapı kilitlerinin de bu cihazlar ile birlikte kullanılması gerekmektedir. Kullanılacak olan kilitlerin her kapı yapısına uygun olan farklı bir modeli yer almaktadır. Demir, ahşap, metal, pvc ya da cam olan tüm kapılarda kullanılabilen bir kilit bulunur. Bu kilitler; elektrikli, elektronik ya da manyetik kilit olabilmektedir.

Kartlı geçiş sistemi hizmetimizde kullanmakta olduğumuz  kartlı geçiş cihazları, bilgisayardan bağımsız olarak çalışmasına devam eden cihazlardan oluşmaktadır. Bu sistemlerde kullanılan cihazlara master kart okutmadan kart tanımlaması yapabilmek mümkün değildir. Tüm kilitler ile birlikte uyumlu olarak kullanılabilmektedir. Bu cihazlar ile sadece kartlı değil, aynı zamanda şifreli olarak da geçiş yapabilme özelliği bulunmaktadır. Kartlı geçiş sistemi modellerimiz için bizimle iletişime geçin
Size Nasıl
Yardımcı Olabiliriz ?

Ücretsiz Keşif, projelendirme ve ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz...

0282 654 08 09

En Çok Tercih Edilen Ürünlerimiz

Fotokopi kiralama sektöreünde öncü firmalar arasında yer alan Beta Büro Makineleri müşterilerine en uygun fiyat ve üstün hizmet politikası uygulamaktadır.