Kapaklı Fotokopi ve Yazıcı Kiralama

Kapaklı Fotokopi ve Yazıcı Kiralama

Mutlu müşterileriyle birlikte büyüyen firmamız Kapaklı'da yazıcı ve fotokopi kiralama hizmeti almak için en doğru adres. 15 yıllık tecrübemizle sizlere sorunsuz bir deneyim yaşatmak için çabalıyoruz ve teknolojinin nimetlerinden faydalanmanızı sağlıyoruz. Şirket giderlerinizin önemli kalemlerinden biri olan ofis için ekipmanlarda, kiralama yoluna giderek maliyetlerinizi azaltmanıza yardımcı oluyoruz.

Kiralama Metodunuzu Birlikte Belirleyelim
Kapaklı fotokopi ve yazıcı kiralama alanında sürecin başlangıcından itibaren sizlere destek olan bir iş akışımız mevcut. Ücretsiz danışmanlık sunan uzmanlarımız aracılığıyla sizlere en uygun kiralama metodunu firma yetkilinizle birlikte belirliyoruz.

Aylık sabit ücret ödediğiniz kiralama yöntemimizde sözleşme süresinde herhangi bir artış olmuyor ve olası bir durumda sizlerden cayma bedeli de talep etmiyoruz. Dönemsel kiralamalarınızda ise kullandığınız miktar üzerinden ödeme yapmanız istemiyor. Buradaki kıstas ise cihazın hafızasındaki baskı adedi oluyor.

Teknik Destek İmkanından Faydalanın
Müşterilerimize sunduğumuz cihazların hepsi sıfır oluyor ve ofisinizde kutusundan çıkarılarak kurulum yapılıyor. Teknik servisimiz tarafından dikkat edilmesi gereken noktalar paylaşıldıktan sonra kullanıma başlıyorsunuz.

Sözleşme zamanı dahilinde kartuş ve toner teminini biz sağlıyoruz ve size sadece kağıt hesabı yapmak kalıyor. Fotokopi ve yazıcı kiralama hizmetimiz, ücretsiz bakımı da kapsıyor ve arıza durumunda onarımı da teknik uzmanlarımız yapıyor. Eğer sorun ofisinizde çözülemezse; alternatif cihaz verilerek işlerinize devam etmeniz sağlanıyor.
Size Nasıl
Yardımcı Olabiliriz ?

Ücretsiz Keşif, projelendirme ve ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz...

0282 654 08 09

En Çok Tercih Edilen Ürünlerimiz

Fotokopi kiralama sektöreünde öncü firmalar arasında yer alan Beta Büro Makineleri müşterilerine en uygun fiyat ve üstün hizmet politikası uygulamaktadır.