Fotokopi Makinesi ve Yazıcı Kiralama

Sektörünüz ne olursa olsun siz değerli müşterilerimize, her türlü ihtiyacınıza uygun kiralık fotokopi makinesi seçenekleri sunuyoruz. İhtiyacınıza uygun A4 veya A3 kiralık fotokopi makinesi, renkli veya siyah beyaz fotokopi kiralama, çok fonksiyonlu yazıcı kiralama, renkli kiralık yazıcı seçenekleri ve geniş ürün yelpazesi ile her türlü kiralama çözümlerini sizlere sunuyoruz. Fotokopi makinesi, tarama, yazıcı veya faks özelliği ile ofisinizin genel ihtiyaçların belirleyip, baskı maliyetlerinizi düşürüyoruz.

Çok sayıda kurumsal referansa sahip olan firmamız, kiralık fotokopi makinası ve kiralık yazıcı ihtiyacınızı karşılayacak. Sektörünüz ne olursa olsun her bütçeye uygun en ucuz fotokopi makinesi ve yazıcı kiralama fiyatları, gün içerisinde servis imkânı ve dilediğiniz zaman sözleşme fesih hakkı, hepsi ve daha fazlasına ship olabilirsiniz.

Kiralık fotokopi ve kiralık yazıcı sisteminde makinenin mülkiyeti tamamen Beta Büro Makineleri'ne ait olup bütün giderler (toner, developer, drum gibi tüm yedek parça ve sarf malzemeler ile işçilik, servis ve onarım) yine Beta Büro Makineleri tarafından karşılanır. Kullanıcı sadece kullandığı fotokopi kâğıdından ve makinanın güvenliğinden sorumludur
Size Nasıl
Yardımcı Olabiliriz ?

Ücretsiz Keşif, projelendirme ve ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz...

0282 654 08 09

En Çok Tercih Edilen Ürünlerimiz

Fotokopi kiralama sektöreünde öncü firmalar arasında yer alan Beta Büro Makineleri müşterilerine en uygun fiyat ve üstün hizmet politikası uygulamaktadır.